Chcete se stát golfovým rozhodčím? Neváhejte a přihlaste se k proškolení!

Chcete se stát golfovým rozhodčím? Neváhejte a přihlaste se k proškolení!

Hledáme nové zájemce na funkci rozhodčích v našem klubu! Máte-li zájem stát se golfovým rozhodčím, neváhejte a co nejdříve se přihlaste k proškolení na adrese pgco@golf-ostrava.cz. Pomůžete klubu i hráčům, kteří chtějí hrát turnaje na našem hřišti.

Pro kvalitní zajištění turnajů pořádaných na našem hřišti potřebujeme mít dostatečný počet rozhodčích. Ti pak vykonávají za úplatu funkci jak rozhodčího, tak startéra a turnaj může být zařazen na serveru ČGF pro úpravu hendikepu. A je již pak jedno, zda se jedná o turnaje klubové či komerční nebo dokonce pořádané ČGF. Funkce rozhodčího je v turnaji velmi důležitá, její součástí je mimo jiné spolupráce s údržbou hřiště při přípravě na turnaj, označení vrtání jamek, zajištění hladké průchodnosti hřiště při turnaji, kontrola dodržování pravidel, řešení sporů, rozhodování o způsobilosti hřiště při špatném počasí atd.
Karta rozhodčího je vydávána vždy na dobu platnosti  pravidel, které jsou aktualizovány každé 4 roky. Každý rozhodčí si může na základě úspěšné zkoušky a doplňujících kritérií zvyšovat svou kvalifikaci.

Potřebujete-li nějaké další informace týkající se rozhodčích, kontaktujte mne na výše uvedené mailové adrese nebo na čísle 728 854 020.

Jan Moučka
STK PGCMO

 

 

2014-01-08T12:44:57+00:00