Turnaje, nabídka & ŠilEx

Turnaje, nabídka & ŠilEx 2021-07-12T11:45:34+00:00

Pro aktuální výsledky klikněte na logo.

 

 

Komerční, klientské a privátní turnaje

 

Rádi připravíme takový formát turnaje, který Vám bude vyhovovat po všech stránkách.

Těšíme se, že na našem parkovém hřišti, obklopeni kulturními památkami a staletými stromy,

strávíte se svými klienty, hosty a přáteli příjemný den a užijete si pohodovou golfovou hru.

Pro členy klubu máme připraveny zvýhodněné podmínky.

 

Turnajové služby podle dohody:

Canon start, postupný start a jejich varianty    *    rozhodčí, startér, soutěžní výbor, administrace turnaje na serveru ČGF    *    Golf Cart (buggy) po dobu konání turnaje pro organizátora    *    hlídání vozidel hostů na 2 parkovištích pořadateli    *    reklama v areálu, banery 2 x 1m, vozidla, apod.

Golfové hřiště v Šilheřovicích je jediné celoparkové hřiště v ČR, umístěné v zámeckém parku na velmi mírně zvlněném terénu. Mimo jiné také z tohoto důvodu Golf Carts na hru neposkytujeme.

 

Driving range – golfová akademie na cvičné louce pro začínající hráče:

Mimo hru na 18 ti jamkovém hřišti, nabízíme pro začátečníky golfovou akademii na cvičné louce. Program  – cestou na cvičnou louku výklad o historii parku, hřiště, zámku. Představení trenérů, seznámení s historií golfu, vybavením. Ukázka golfových dovedností, trénink krátké a dlouhé hry a na závěr možnost soutěží, nebo hry na cvičných jamkách. Schéma počítá cca s 2,5 hodinami a k dispozici bude odpovídající počet trenérů. Vše s ohledem na kvalitu a základní požadavek – začátečník potřebuje odborný dohled profesionála. Orientační cena – 10 klientů cca 6 500,- Kč, včetně holí a míčů na odpalování.

Občerstvení a stravování:

Vám můžeme nabídnout v klubové restauraci Palmenhaus – kapacita 45-70 míst v restauraci, 60 míst venkovní terasa. Nabídku stravování individuálně přizpůsobíme podle Vašich požadavků. Dále nabízíme svačinu do bagu pro hráče, rozvoz občerstvení na hřišti, nebo občerstvovací stánky na jamce č.1 a č.9. během turnaje. Pokud máte zájem o další služby, prosím neváhejte je specifikovat.