Kvalifikace mládeže v Šilheřovicích

Kvalifikace mládeže v Šilheřovicích

Další turnaj pod hlavičkou ČGF se u nás uskutečnil v úterý  18.7, jednalo se o kvalifikace mládeže, přesněji šlo o smíšené týmy do 14 let, kde hrají 4 hráči, dále pak kvalifikace družstev chlapců a dívek do 18 let, kde také hrají 4 hráči.

Nově letos čgf povoluje to, aby kluby nasadily i „B“ tým, čehož jsme ve smíšených týmech do 14 využili. A tým byl složen z Kuby Čecháka, Viktora Sokolovského, Honzy Haladeje a Danyho Unčovského.. A z výsledků jsme byli smutní, klukům chyběly 3 rány k tomu, aby se radovali z postupu. B tým jsme složili z 3 hráčů, kterými byli Miki Vojtěšek, Filda Gavliček a Míša Babulík, cílem tohoto družstva bylo si kvaldu na našem hřišti užít a hlavně posbírat zkušenosti pro další roky, kdy doufáme v jejich další reprezentaci. Beze sporu nás kluci potěšili, Miki a Míša hráli poprvé ze žlutých a podali skvělé výkony, z 15 týmů se umístili na 12. místě.

Kluci do 18 let hráli ve složení Hynek Kudělka, Adam Kučatý, Ondra Volejníček a Vojta Rais, bohužel i klukům kolo nevyšlo tak, jak by si představovali a na 4. Postupové místo ztratili 19 ran a skončili 6.

Holky do 18 let hrály pouze ve trojčlenné sestavě, Terku Vidurovou doplnila Laura Gavličková a Klára Bradačová, jak pro Lauru tak Klárku šlo o první zkušenost s takovým turnajem, přesto Laura zlepšila z modrých svůj HCP. Postup byl však v silné konkurenci daleko.

Kompletní výsledky smíšených družstev naleznete zde, chlapci do 18 let zde a děvčata zde

2017-07-31T11:06:56+00:00