O další medaili z Mistrovství ČR se zasloužili naši senioři!

O další medaili z Mistrovství ČR se zasloužili naši senioři!

Golf nehrají naši členové jen ten na nejvyšší, extraligové úrovni, ale také starší hráči a hráčky, oficiálně zařazeni do kategorie senioři a seniorky.
A naši senioři se mají čím pochlubit, protože ve dnech 22.-24.6. proběhl další ročním Mistrovství ČR seniorských družstev v jamkové hře a byli opět úspěšní! Hrálo se opět na kvalitně a náročně připraveném hřišti ve Slavkově. A v této soutěži nejsme žádní nováčci a určitě ne jen do počtu. Vždyť v nedávných letech získali naši senioři dva mistrovské tituly a další stříbrná a bronzová umístění. A právě z loňska jsme obhajovali bronzové medaile.
V letošní sestavě hráli Jaroslav Dusílek, Josef Janík, Marek Gaik, Honza a Tomáš Moučkovi, Ruda Žák a Jirka Seiler pod vedením zkušeného kapitána Václava Rašky. Nemá smysl hodnotit hru jednotlivých hráčů, je to soutěž družstev a každý z hráčů se zasadil o zisk další medaile do naší sbírky! Opět to byl sice “jenom” bronz, ale soupeři z dalších týmů nejsou žádná ořezávátka a pokud nehrajete jamku za par či berdi, nemáte šanci ji vyhrát.

Naše družstvo nejdříve porazilo GC Brno 4:1, následně jsme prohráli až po boji s budoucími mistry Mariánskými Lázněmi v poměru 2:3 a v utkání o bronz jsme zvítězili na Karlovými Vary 4:1!
Takže blahopřejeme našemu týmu za velmi pěknou reprezentaci klubu!

  

Jen pro úplnost – ženskému družstvu v sestavě Jana Kopcová, Eva Císařová, Anna Vittová, Jiřina Šašková a Jarmila Sikorová se nedařilo, skončily na posledním osmém místě.

Na hromadu dalších fotek, které pořídil Standa Prauzek, se můžete podívat zde …

2015-09-25T12:31:37+00:00